.

.

Мудрец Летаат Риболов - ФОНДАЦИЈАТА Облека - Летаат Род, Ролна & Линија Комбо

Мудрец Летаат Риболов - ФОНДАЦИЈАТА Облека - Летаат Род, Ролна & Линија Комбо

DEN 15600.00

Пристапност
Во достапна форма

Рачно изработени на Bainbridge Островот, САД.Графит IIIe Технологија.Стелт Црна празно боја; Црна основно обвива со сребрени украси обвива.Керамички stripper водичи; Тешко хром змија упатства и совет-топ.Облека Вклучува Мудрец СПЕКТАР C ролна, РИО Злато летаат линија, конусни лидер, поддршка, и солиден црна најлон род и ролна случај.Опремен со високи перформанси празно (Графит IIIe), ФОНДАЦИЈАТА има брза акција обезбедување одличен кастинг енергија и напор контрола.Тоа е самата основа на она што го дефинира Мудрец род – Перформанси - да се земе вашата игра на друго ниво.Дали сте водич на Медисон или истражување вашиот двор води, ФОНДАЦИЈАТА серија обезбедува потпис Мудрец се чувствуваат.За над 35 години ние сме изграден перформанси прачки еден во време на Bainbridge Островот, WA.Истите 27 групи на вешти раце кои занает сите Мудрец прачки изградба на ФОНДАЦИЈАТА.

Главните карактеристики

Избор на клиент