.

.

Премиум Електрични Сол и црн Пипер Мелница Поставување на Батеријата Управувана од не ' Рѓосувачки Челик Мелници со Светлината (2 мелници)- Автоматско Shakers со Прилаг

Премиум Електрични Сол и црн Пипер Мелница Поставување на Батеријата Управувана од не ' Рѓосувачки Челик Мелници

DEN 959.28

Пристапност
Во достапна форма

Супериорен Квалитет - контрола на Квалитетот е наш врвен приоритет, и ние не направи ништо ние не се користи во нашата кујна.Внимание на Секој Детал - Ние сме секогаш тука за било која од вашите коментари и предлози.Многу лесен за употреба, - Нема повеќе заморно рачно мелење, можете да мелење зачини напор со само притискање на копче. ☀️Стилски Сол, Електрична Мелница : сол и црн пипер електрични ќе изгледаат исклучително остар во вашата кујна; Секоја батерија сол мелница вклучува дополнителни капа за да се задржи вашата кујна чисти; капакот е одличен за одржување на зачини суви и свежи, правење на вашите омилени сол и црн пипер по вкус дури и повеќе вкусни; батеријата сол и црн пипер мелница поставите доаѓа во стилист, елегантна кутија што го прави прекрасен подарок идеја за Денот на Таткото; Роденден; Housewarming; Свадби; Божиќ итн.Луксузен Дизајн - Нашите елегантен и стилски пипер мелница собата е направен со висок квалитет, од нерѓосувачки челик, ' рѓа слободни керамички rotors како и моќен мотор.Користете сува морска сол, Хималаите розова сол, целата peppercorns и други суви зачини. ????100% Задоволство Гаранција : Заедно со батеријата пипер мелница сет, одличен Рецепт книга е вклучена како бонус; Ние сме толку сигурни за врвен квалитет на нашите сол и црн пипер мелница сет кој Luxe Culina ви нуди 100% Задоволство Гаранција; електрични сол и црн пипер shakers се покриени од страна на нашите производителот 30-ден 100% пари гаранција за враќање и 1 година бесплатен замена гаранција; Со апсолутно ништо да се грижите, додадете овие корисна колекции на вашата модерна кујна денес.☀️Супериорен Квалитет : Нашата автоматско сол и црн пипер мелница е дизајниран да ги задоволи највисоките стандарди; електронски сол и црн пипер во собата е направен со бранеа од нерѓосувачки челик, и тоа ќе изгледа елегантни и елегантен во вашата кујна; На ' рѓа-слободен rotors обезбеди подолг живот перформанси од редовните електрични сол и црн пипер брусилки поставите; На refillable акрилик сад е многу посилна од редовните стакло, и ќе ви овозможи да се види зачин нивоа јасно. ☀️Преносни и Лесен за Користење : На cordless батеријата напојува сол и црн пипер shakers ви овозможи да зачин повеќе јадења брзо и беспрекорно додека се движат околу вашата кујна; Со една рака операцијата, можете да мелење на зачини лесно, само со притисок на големи копчето на врвот на батеријата напојува пипер мелница; Напор замена на батеријата од врвот спречува батерии појавуваат надвор од страни; Помалку батерии се користат како секој мелница бара само 4 x AA батерии(не се вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент