.

.

Портланд Главата Светлина Кејп Светилник Заливот на Мејн Брег Сложувалки 500 Парчиња, Дрвени Голем Постер Загатка Игра Уметнички дела за Возрасни Тинејџерите 20.4 x 15

Портланд Главата Светлина Кејп Светилник Заливот на Мејн Брег Сложувалки 500 Парчиња, Дрвени Голем Постер Загатка

DEN 477.12

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА : 500 парчиња - 20.4"x15" / 52x38 cm, 2mm-дебелина.Играње на загатки е одлична игра активност - Тоа може да го искористите вашето трпение, нега, концентрација, упорност, набљудување, интелигенција, итн.Зајакнување на односите - ако вие момци се заврши тоа заедно, може да им помогне на луѓето да се зајакне односот помеѓу родители и деца, пријатели и пријатели, и сопруг и сопруга.Подобро подарок - Тоа е еден вид на убав и фенси подарок за вашите пријатели, семејства, роднини и соучениците.Особено за Божиќ, Денот на Благодарноста, Децата ден, Нова Година или Роденден.Писмо Совети на Back - Букви A-H се отпечатени на задниот дел од сложувалката како корисен совет, па може да се потпре на тоа брзо да го најде вистинскиот парче за да се намали тежината на загатка.Боја : Светилникот.

Главните карактеристики

Избор на клиент