.

.

ToawHHG Ролери за Девојки Деца Ролери за Деца Затворен Отворено Ролери 4 Големина Прилагодливи со светне Тркала

ToawHHG Ролери за Девојки Деца Ролери за Деца Затворен Отворено Ролери 4 Големина Прилагодливи со светне Тркала

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

4 Големина Прилагодливи : Toaw HHG деца ролери може да се прилагоди 4 различни големини, совршен избор за одгледување на деца.Со лесно прилагодливи притисни копче, секој пар на ролери ролери може да ја придружува децата за 3-4 години.Лесен и удобен едно копче за да ја подесите големината, ја најдете точната одговара!. 6 КОМПЈУТЕРИ Заштитна Опрема : Falls се неизбежни за почетници.Добра заштита можат да ги задржат нивниот ентузијазам за уметничко лизгање.Нашите ролери чевли опремување со заштитна опрема, да се избегне добивање повредени кога ќе падне. 8 светне Тркала : Ролери скејт тркала може да светне кога уметничко лизгање, без било батеријата е потребно.Вашето дете мора да биде најмногу блескави, кога се стави на ролери ролери.Стабилен и Безбедност Дизајн : безбедноста на децата е од клучно значење, нашата надворешна ролери чевли имаат стабилна структура.Тројна заштита дизајн (тока, рака и laces) да се обезбеди поголема поддршка за глуждот, нека вашето дете ужива мирно и удобно уметничко лизгање.Одличен Квалитет : со Висок квалитет на материјалите и дизајнот се обезбеди подолг животен век на деца лизгалки.Дише материјал може да се задржи чевли се исуши.

Главните карактеристики

Избор на клиент