.

.

NEORTX 4 Pin Molex Машки 2 Порти Molex IDE Женски Напојување Y Splitter Адаптер Кабел за PC, Вентилаторот за Ладење CD Возачот Хард Диск

NEORTX 4 Pin Molex Машки 2 Порти Molex IDE Женски Напојување Y Splitter Адаптер Кабел за PC, Вентилаторот за

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Внатрешна компјутер моќ кабел splitter, Компјутер Напојување IDE 4-Pin Molex Lp4 Машки до 2 X Женски Splitter Моќ Кабел.Сплит еден 5-1/4in моќ конектор во две 5-1/4in моќ, конектори : 4-Pin IDE Molex Машки 2 IDE Molex Женски.Конектор 1 : (1) 4-pin Molex (LP4) Машки; Конектор 2 : (2) 4-pin Molex (LP4) Женски.Користете го за да додадете екстра моќ места до вашите напојување за поврзување IDE дискови и IDE CD-Rom/DVDRW дискови.Кабел Должина : околу. 18cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент