.

.

Преносни 42 Инчи Downwind Правец Плови Комплет Трајни Кајак Правец Плови Кајак Гребло Одбор Додатоци за Кајак Брод Едрилица Кану Портокал,Спортови на Вода

Преносни 42 Инчи Downwind Правец Плови Комплет Трајни Кајак Правец Плови Кајак Гребло Одбор Додатоци за Кајак

DEN 2328.00

Пристапност
Во достапна форма

ШИРОКА ПРИМЕНА : Овој Правец Гребло е погодна за разни на кајаци, canoes, Inflatables чамци и така натаму.Компактен дизајн : лесно да се постави и брзо да се распоредат.Преку јасно прозорец можете да ги видите работите зад плови.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Овој брод правец плови е направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, издржлив и не апсорбираат waterã€'.ОДЛИЧНА УПОТРЕБА : Овој Правец Гребло е лесен за употреба, држете го клипови може да се направи на брод работи, лежеше на клипот да се направи тоа се запре, едноставни за ракување.ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА : Овој правец плови е дизајниран прилагодливи, може да се одговараат peectly за вашиот брод.Нема потреба да се грижите за големина.Да може ефективно да ја ослабне ултравиолетово зрачење, така што се заштитите од жешко сонце.Лесен за употреба, држете го клипови за да се задржи кајак се оди напред, и само се наведе да се запре.Производ димензии : кајак правец плови 42.5 * 42.5 инчи; Завиткани / Укината Дијаметар : 15.7 инчи.Високо-квалитетни материјали : Ова плови изработени од еколошки, силна ткаенина е издржлив и силен и одржува плови облик, дури и во силни ветрови.Тоа нема да се трансформира во кајак или кану во комплексни, тешки пловење со брод.Компактен дизајн : лесно да се постави и брзо да се распоредат.Преку јасно прозорец можете да ги видите работите зад плови.Материјал : PVCColour : Orange Deployed Дијаметар : 42inch /108 cm Coiled/ Укината Дијаметар : 45 cm Package Тежина : околу. 800g Пакет Including1x Downwind Правец Плови Комплет.

Главните карактеристики

Избор на клиент