.

.

UKOKE 3800S, Професионални Накит Тајмер, Преносни апарати за Домаќинство Ултразвукови Чистење Машина, Наочари Протеза Почиста, 0.6 L, Сребро.

UKOKE 3800S, Професионални Накит Тајмер, Преносни апарати за Домаќинство Ултразвукови Чистење Машина, Наочари

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал Тип : Пластика Од Не ' Рѓосувачки Челик.Вклучени Компоненти : Кошница Види Задржете.На UKOKE обезбедува Врховниот чистење перформанси!. 【Допир Контрола】Многу постабилна и Издржливи од обичните копчето; Моден дизајн на дигитални touch control panel за да можете лесно да го поставите ултразвукови почиста.

Главните карактеристики

Избор на клиент