.

.

MCHENG Торба за Лаптоп 13 Инчни Лесни Бизнис Briefcase Гласник Торба Лаптоп Компјутер за Мажи Жени, Црна

MCHENG Торба за Лаптоп 13 Инчни Лесни Бизнис Briefcase Гласник Торба Лаптоп Компјутер за Мажи Жени, Црна

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

ДИМЕНЗИЈА : Лаптоп случај надворешни димензии : 35 x 25 x 2.5 cm / 13.78 x 10.04 x 0.98 инчи (Dxšxv), внатрешни димензии : 34 x 24.5 x 2.5 cm / 13.39 x 9.65 x 0.98 инчи (Dxšxv). ★ Ве молиме внимателно да се споредат внатрешни димензии на оваа торба за лаптоп со димензиите на вашиот таблет за да се потврди ако оваа торба ви одговара на вашиот компјутер.ВОДООТПОРЕН & SHOCKPROOF : лаптоп carring случај надворешноста е направена од врвен квалитет СТП кожа материјал случај покрие нуди крајна заштита за вашиот лаптоп од случајно,како што се гребнатини, инциденти и нечистотија итн.Intrior на лаптоп заштитен ракав употреба пена соочи и мека ткаенина да заштитете го вашиот лаптоп од тоа да биде изгребани им испорачува шок absorbency.ДОВОЛНО ПРОСТОР & НЕПРЕЧЕНО ПАТЕНТ : Топ отворањето со двојно патент дизајн на компјутерот ракав глајд модели непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп.На СТП кожа рачка може да го носат овој лаптоп торба на пригоден начин. 2* внатрешна мала мрежа џебови може да собере доволно додатоци како што се телефонот, i Pad, глувчето, моќ конектор, итн.ПРЕНОСНИ И УДОБНОСТ : лаптоп лаптоп случај надворешноста површината е текстура за да се обезбеди лесна контрола на сите времиња.Тоа може да биде совршено за проучување на бизнис одмор и патување, стилски и пристоен изглед, за статистика лаптоп дизајн, ќе бидат воодушевени со нашиот компјутер торба лесно да се носат вашиот лаптоп.Лесно слајд во Ранец, Briefcase, Гласник Торба или кој било друг Заштитен Кеси.МУЛТИ КОМПАТИБИЛЕН : Компјутер гласник кеси sutiable за повеќето од 13 инчни лаптопи, netbooks, и таблети како што се Apple, Microsoft, Acer, Fujitsu, Asus, Hp, Samsung, Lenovo, Sony, Toshiba и повеќе.Не може удобно се вклопуваат сите 13 инчен компјутери поради варијации во големина на различни модели, па ве молиме љубезно ве молиме да го проверите димензија на вашиот лаптоп да го изберат правото големина торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент