.

.

Морис Производи 52247 Челик Fishtape, 9.8 Замена Лидер за челична лента Големина

Морис Производи 52247 Челик Fishtape, 9.8 Замена Лидер за челична лента Големина

DEN 1219.20

Пристапност
Во достапна форма

Челик Риба Ленти - Нашите харди и тешки Челик Риба Лента стои до ден на ден употреба.Челик Риба Лента има големо Влијание за Чување & едно парче Најлон Рачка за Максимална Издржливост, Долг Живот, и Лесно, Удобно Користење.Високо-Трајни Калено 1/8" Широк Пролет Челик.Челик Риба Лента има Удобно се Лизга Отпорни грчевито држејќи се за Површината.Затегнувачка Цврстина : 500 Кг.Максимално Оптоварување : 360 Кг.

Главните карактеристики

Избор на клиент