.

.

Nachvorn Wetsuits Чорапи Премиум 3мм Neoprene Вода Перка Чорапи за на Плажа Пливаат Surf Јога Вежби Песок Активности

Nachvorn Wetsuits Чорапи Премиум 3мм Neoprene Вода Перка Чорапи за на Плажа Пливаат Surf Јога Вежби Песок Активности

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет 3мм Neoprene Премиум вода чевли/Чорапи со Анти-лизгање Гумен Ѓон;совршен за различни спортови на вода, како нуркање, гребло во интернат, kiteboarding, wakeboarding, kayaking, и многу други.Тие имаат speckled Зајакнување и Против Пролизгување Слој на површината : Не се Лизга на Влажни Површини, како што се Брод Палуби и Пантофли Скали.За двете затворен нога перки за поголема топлина и да се заштити кожата од гребнатини и chafing, како и со фирма-soled чизми, со користење на open-пета во светот.Здрава одење боси и тешко е да се падне во вода, многу sutiable за нуркачи и телото сурфери.Сува исклучува брзо / одлична флексибилна & удобно како чорапи.Леплива Широк Тип за лесно тока за водоотпорен нуркање,помагајќи ти да се прилагоди на вода чизми лесно Совршен за нуркањето,нуркање,одење по плажата,заштита на твоите нозе од намали,пробивајте,нула,и ладна вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент