.

.

ДВОРОТ Отскокнување Куќа со Авантура Слајд, 0.4 mm Винил Екстра Дебели Бие Подот, Покриен Отворено Гумени Скок Замокот за Деца Подарок, со Тешки Компресор

ДВОРОТ Отскокнување Куќа со Авантура Слајд, 0.4 mm Винил Екстра Дебели Бие Подот, Покриен Отворено Гумени Скок

DEN 11999.76

Пристапност
Во достапна форма

9" висина, и има капацитет од 5 деца (максимум 100 фунти за секој, 550 килограми вкупно).Mesh нето-заштита на деца, вашите деца ќе скокаат слободно додека земате удобност знаејќи дека тие се добро заштитени со безбедносни пребивање.9 висина кога надуени, и има капацитет од 4 или 5 деца (максимум 100 фунти за секој, 550 килограми вкупно).Преку мрежа пребивање, може да се задржи окото на сите акција.5' должина, 9.ДВОРОТ ОТСКОКНУВАЊЕ КУЌА СЛАЈД 6210 : мерки 11.БЕЗБЕДНОСТ ЗА ДЕЦА : 6210 гумени кенгура дизајниран со безбедносни карактеристики, и во согласност со производство на законите.Високи мрежа ѕидови опкружуваат скокање област за да се задржи вашите деца безбедно додека скокање, и да се овозможи максимална вентилација.Винил, комерцијални одделение отскокнување подот и слајд за крајна издржливост.ВИСОК КВАЛИТЕТ должина, 9.Користење на 420 D Најлон и 14 - 16 оз.Влоговите водител на нешто големо цврсто во земјата.ДВОРОТ донесе среќа на секое семејство.Материјал согласност со играчка стандарди за безбедност, безбедност за деца, со висок квалитет и поретки материјал во пазарот.Безбедност на дизајни за да ги заштити децата да си играат среќно под лесно надзор од страна на родителите; материјали се спои со нашиот прекрасен свет, со еден шарени детство за деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент