.

.

VIVOHOME Тешки Самостојна Двојна Кајак Складирање Рек Висина Прилагодливи Превозникот Застане И 2-Pack 125 Кг Капацитет Таванот Планинска Велосипедска Кајак Кану Гаража ?

VIVOHOME Тешки Самостојна Двојна Кајак Складирање Рек Висина Прилагодливи Превозникот Застане И 2-Pack 125 Кг

DEN 1212.00

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - решетката доаѓа со 2 отстранлив носители но не ограничувајќи се на инсталирани со само 2; Со повеќе дупки дизајниран на цевка, лулка на рацете се достапни за ниво прилагодување за да се исполнат различни големина на предмети.ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛ - На кајак застане е целосно тубуларна метал направени со црн прав-обложени заврши гарантира издржливост за долгорочна употреба; PE-пена cushioned ракави работи за УВ заштита и нула отпор.Тоа карактеристики безбедносни брави и rubberized зглобови за да спречите случајно ослободување и за да се заштити од инциденти и гребнатини.СТАБИЛНА САМОСТОЈНА - Неверојатно стабилни на кајак стојат, дури и во сиромашните правец услови благодарение на двојна tripod основи на дизајн; Помине дупки на база ви овозможи да се зајакне својата стабилност, што значи дека никогаш не се грижите за тоа паѓа надолу кога го држите тешки тегови.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Ова кајак ја воочи големината и лифт е дизајниран со макара систем, ќе може да се качи или висат кајаци да таванот со леснотија; Само се кука до вашиот кајак потоа се повлече на јаже да се укине и заклучување; за Труд заштеда и удобен!Само минимум на алатки потребни се и ќе бидат подигање или lowing тешки товарни во ниеден момент.Чувајте ги вашите кајак со години без да се грижите!Нашите VIVOHOME кајак ја воочи големината и е задолжително за чистење на неуредна гаража.Тоа лесно се укина тешки товарни на таванот и надвор од патот со минимум tools.

Главните карактеристики

Избор на клиент