.

.

10 Јарди - Вар Зелена Лента Рак на Свеста Тематските Рак, печатени еластична - 5/8 широк - Еластичен Пати во Текот Еластична - НЕПРИЈАТЕЛ - Лента, Да се направи косата врс

10 Јарди - Вар Зелена Лента Рак на Свеста Тематските Рак, печатени еластична - 5/8 широк - Еластичен Пати во

DEN 310.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 10 Јарди Вар Зелена Свеста Лента.Пати во текот еластична најчесто се користи во облека embellishments, партија оркестарот, или да се направат косата врски или лакови!Еластична Лента е еластичен - одлично за изработка, донесување главата бендови, флип апостолки, и многу повеќе!Прави големи cinch-слободен коса врски!.

Главните карактеристики

Избор на клиент