.

.

Merrell Жените Bravada Водоотпорен Пешачење Чевли

Merrell Жените Bravada Водоотпорен Пешачење Чевли

DEN 2830.80

Пристапност
Во достапна форма

mesh.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Водоотпорен мембрана пломби од вода и ви овозможува влага избега.Мрежа и TPU горниот.Традиционалната чипка затворање.Јастуци јазик држи надвор остатоци.Заштитна пети капа.Ова девојче-фокусирани турист карактеристики вклопуваат и се чувствуваат на патики со влечење и перформанси на еден турист.И со удобност ахил јака, го намалува честа на топло место зони.Во Merrell, ние веруваме во споделување на едноставен моќ да биде надвор.Без разлика кои и да сте, каде што ќе дојде, кој ќе љубов или тоа како ќе се движат — Секој треба да биде добредојден во отворено и каде животот нè води.Ние се стремиме да ги инспирира сите, бидејќи, заедно, ние може да ви помогне во заштитата на патеката ние го сакаме.

Главните карактеристики

Избор на клиент