.

.

Мауи Кафе Компанијата, Ванила Macadamia Орев кафе, 7 мл. - Земјата

Мауи Кафе Компанијата, Ванила Macadamia Орев кафе, 7 мл. - Земјата

DEN 561.60

Пристапност
Во достапна форма

Ванила Macadamia Орев кафе, 7 мл. - Земјата.Свежо Печени Дневни на Мауи.Мауи Кафе Компанијата гастрономски кафе.Ќе замислуваме на мирна Мауи брег со секоја голтка од нашите Мешавина Ванила Macadamia Орев кафе.Средно до полно тело вкус на нашиот комерцијален Мешавина на кафе е комбинација совршено со кадифена мазност на лозаро-зрела ванила грав и buttery macadamia ореви во овој уникатен премиум смеса.На благи киселини и тропски вкус ќе ви донесе назад кон Мауи со секој кригла.ЗЕМЈАТА - 7oz.Торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент