.

.

Браунинг Трага Камери 4EX Команда OPS Елита 18 MP Кавер -, BTC-4EX со 32 GB SD Картичка

Браунинг Трага Камери 4EX Команда OPS Елита 18 MP Кавер -, BTC-4EX со 32 GB SD Картичка

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

Компактен : Командата Ops Елита серија на камери е надграден за да испорача големи перформанси во мал пакет Најдобар Квалитет на Слики : На јасни 18 MP слика резолуција обезбедува најдобар квалитет на слики на својата игра, ден или ноќ Супер-Брз Активирањето на ветер : Со брзо 0.3 вториот предизвика брзини, вие сте сигурни да се фати нешто што чекори надвор пред камерата Висок Квалитет на Видео : Командата Ops Елита серија, исто така, има 720p HD видео со звук, за да направите најдоброто видео на играта на вашиот имот Illuma-Smart Технологијата : Illuma-Smart технологија автоматски ја прилагодува IR флеш за совршен ноќта фотографии.

Главните карактеристики

Избор на клиент