.

.

Божиќ Венец - Празник Дрво Декор Пред Вратата Венец - Црвена Вар Зелена Burlap

Божиќ Венец - Празник Дрво Декор Пред Вратата Венец - Црвена Вар Зелена Burlap

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој Божиќ венец е направена со црвена и вар зелена мрежа и вар зелена burlap и акцентирани со координирање панделки за да покажат на дрвени елка во центарот (што е пренослив).Мерки околу 24 инчи.Внатрешна и надворешна парчиња, но моите венци не се ценат малку засолниште од елементи за да остане во приштина состојба.Ви благодариме за гледање! ***Ова е оглас за НАПРАВЕНИ ДА НАРАЧАТЕ венец со вашиот избор на бои на венец.Сакате нешто повеќе ОБИЧАЈ или имате прашања?Пратете ми порака..сакам сопствени креации! ***Купите со доверба на продавачот со одлична критика и над 3,000 купува од моите други продажба места.Ве молиме порака мене со било какви прашања пред купување.Ви благодариме за гледање на сите мои огласи!!.

Главните карактеристики

Избор на клиент