.

.

DLIBUY 100 Компјутери 150ml 150g Празен Круг Розова Алуминиумска Конзерва Тегли со Завртка Капаци Козметика Lip Balm Контејнери, Садови за DIY Свеќа Лекувам во Прав Занаети Скла?

DLIBUY 100 Компјутери 150ml 150g Празен Круг Розова Алуминиумска Конзерва Тегли со Завртка Капаци Козметика

DEN 2879.76

Пристапност
Во достапна форма

✔Преносни Големина - Големина на алуминиумска конзерва јар : Ø 83 мм x 38 mm висина; Големина на етикетата : Ø 20 mm. ✔Двојно запечатување- На цврсто затворена завртка покрие спречува истекување или топење да се заштити вашиот објекти од директна сончева светлина и инсекти. -Ова тегли се достапни во 5 ml, 10 ml, 15 ml, 30 ml, 40 ml, 50 ml, 60 ml, 80 ml, 100 ml, 150 ml. ✔Премиум Материјал - Овие алуминиум козметички тегли со капаци се направени од високо квалитетна конзервирани алуминиум, безбедно, лесни, но издржливи, висока прецизност површина слој технологија која е многу декоративни.Исто така, може да се користи за чување на уметности и занаети, мини свеќи, козметика, лековити билки, нокти, куки, монистра, копчиња, масти и др.4 mm Висина 30ml Ø 50 mm x 20 mm Висина 60ml Ø 68 мм x 25 mm Висина 80ml Ø 68 mm x 35 mm Висина 100ml Ø 83 мм x 28 mm Висина 150ml Ø 83 мм x 38 mm Висина Големина на Етикети : 5ml tins доаѓаат со Ø 20mm labels 15ml, 30ml tins доаѓаат со Ø 35mm labels 60ml, 80ml tins доаѓаат со Ø 50mm labels 100ml, 150ml tins доаѓаат со Ø 70mm labels Пакетот вклучува : 100 парчиња празни алуминиумска конзерва тегли 100 парчиња етикети 3 парчиња лажици Совети : -Ако може да се dented за време на транспортот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испратиме бесплатен замена.✔Пакетот вклучува - 12 x 150ml розова алуминиумска конзерва тегли + 3 x алуминиум лажица + 12 x круг етикети. -Бои се сребрена, црна, златна, розово-Ние нудиме на големо цени.Ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена.Лесно да се носат и се стави во торби, ранци или багаж за време на бизнис патувања или на патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент