.

.

Moxi Ролери - Виножито Rider - Забава и Модерен Женска ролери Ролери

Moxi Ролери - Виножито Rider - Забава и Модерен Женска ролери Ролери

DEN 3624.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие рекреативни лизгалки, исто така, имаат Moxi Виножито Rider Тркала x 58mm 40mm отворено тркала кои обезбедуваат многу удобно возење затворен или на отворено.Виножито Rider карактеристики сигурен подигање изработен од винил горен дел и поместена, мека обвивка што е удобно на кожата за поддршка и грижа-слободен чекор.

Главните карактеристики

Избор на клиент