.

.

Масти-Мачка Патот Планински Велосипед Велосипед возење Велосипед Shifter Кабел Домување Комплет Наместен, Пакетот Вклучува: 2 x 1.8 m Shift Кабли, 1 x 3м Shift домување, 8 x ferrules, 8

Масти-Мачка Патот Планински Велосипед Велосипед возење Велосипед Shifter Кабел Домување Комплет Наместен, Пакетот

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 2 x 1.8 m shift кабли, 1 x 3м shift домување (Кабел за домување 4mm), 8 x ferrules, 8 x кабел крајот капи.Нерѓосувачки челик силен кабел за повеќе сопирање моќ и непречено функционирање.Вклучува задните derailleur кабел и пред derailleur кабел - доволно долго за да прилагодено на промена на кабли должина.Помогне да го држите сопирачката добро.Ако постои било каков проблем со овој производ, ве молиме, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Пакетот вклучува : 2 x 1.8 m shift кабли, 1 x 3м shift домување (Кабел за домување 4mm), 8 x ferrules, 8 x кабел крајот капи.

Главните карактеристики

Избор на клиент