.

.

Baoblaze Аудио Кабел 3.5 mm Стерео Машки Аудио Дизајн Аудио Пренос, приклучок за Слушалки Splitter Продолжување Кабел Звучник Кабел за Електронски Уреди Smartphone - Сина, 1.2 M

Baoblaze Аудио Кабел 3.5 mm Стерео Машки Аудио Дизајн Аудио Пренос, приклучок за Слушалки Splitter Продолжување

DEN 264.00

Пристапност
Во достапна форма

Стерео Звук, овој помошен кабел обезбедува високо аудио пренос, без сигнал на косата и бучава, која нуди подобри игри и комуникација искуство.Plug and play, приклучок за оваа екстензија кабел на компјутер, поврзете на мобилен телефон, слушалки за да разговара со пријатели и семејство, да играат игри и да слушаат музика.Возило аудио пренос, се одлучите на прекрасно патување на музика, каде што исто така, може да се смири и да уживате во музиката.Тоа добро функционира како слушалка splitter, кој е совршен за споделување на телефон, таблет или лаптоп за да слушате музика, да гледате филмови.Широк компатибилност, тоа е погоден за повеќето мејнстрим паметни телефони, , лаптоп, 3.5 милиметарски џек опрема итн.Опис : - Стерео Звук, овој помошен кабел обезбедува високо аудио пренос, без сигнал на косата и бучава, која нуди подобри игри и комуникација искуство. - Plug and play, приклучок за оваа екстензија кабел на компјутер, поврзете на мобилен телефон, слушалки за да разговара со пријатели и семејство, да играат игри и да слушаат музика. - Возило аудио пренос, се одлучите на прекрасно патување на музика, каде што исто така, може да се смири и да уживате во музиката. - Тоа добро функционира како слушалка splitter, кој е совршен за споделување на телефон, таблет или лаптоп за да слушате музика, да гледате филмови. - Широк компатибилност, тоа е погоден за повеќето мејнстрим паметни телефони, Ipad, лаптоп, 3.5 милиметарски џек опрема итн.Спецификација : - Материјал : Пластика - Core Материјал : Бакар Wire Size Табела : Џек : Прибл.3.5 mm/0.14 inch Cable Должина : Околу.1.2 m/47.24 inch Package Вклучува : 1 Парче Аудио Кабел Splitter Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Главните карактеристики

- Material:
Plastic
- Core Material:
Copper Wire
Size Chart:
Jack:
Approx.3.5mm/0.14inch
Cable Length:
Approx.1.2m/47.24inch
Package Includes:
1 Piece Audio Cable Splitter :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Избор на клиент