.

.

Bertman Оригинални Топката Парк Сенф, 16 оз

Bertman Оригинални Топката Парк Сенф, 16 оз

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Bertman Оригинални Топката Парк Сенф, еден 16 оз.шише.На Кливленд традиција уште од 1925 година. Официјалниот сенф на Кливленд Индијанци.Сите природни, кошер и глутен-слободни.Направен во Охајо.Големина на : 1 Фунта (Пакување од 1).

Главните карактеристики

Избор на клиент