.

.

SAYFINE 5 Пак Обичен Atheletic Кошули за Мажи, Адвокатско Т Кошула Tee Маици со Екипажот Вратот

SAYFINE 5 Пак Обичен Atheletic Кошули за Мажи, Адвокатско Т Кошула Tee Маици со Екипажот Вратот

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Рака Мие Само. [VALUE PACK] - Атлетик екипажот вратот и рамно-заклучување на цвест обезбеди одлична удобно и издржливост.Високо-квалитетни и издржливи перформанси облека што може да се носи во било внатрешна или надворешна активности. [ВЛАГА WICKING] - Sayfine tee маици се изработени од 100% Полиестер платно,кои се Лесни и удобни ви помогне да ги задржи сува во топла клима.Овој активен спортски маици фитил далеку влага за да се избегне чувството леплива додека чувство на мирис. [ВЛАГА WICKING] - Sayfine tee маици се изработени од 100% Полиестер платно,кои се Лесни и удобни ви помогне да ги задржи сува во топла клима.Овој активен спортски маици фитил далеку влага за да се избегне чувството леплива додека чувство на мирис. [ОПУШТЕНО ВО ВКЛОПУВААТ] - Tagless етикета вратот не е нула ,еластична кратки ракави обезбедува nonrestrictive и опуштено во fit, овозможува поширок опсег на движење.Премиум мрежа поставата ткаенина не се намали ниту лабава тема по перење. [РЕДОВНО ОДГОВАРА] - На машка т-маица е достапна во сите големини, може да се внимателно мерење и изберете ја вашата големина од табелата.SAYFINE MENS Т КОШУЛИ & САЛАТА Т КОШУЛИ & ТРЕНИНГОТ Т машки КОШУЛИ Брз Сува Работи T-Shirt : Кратки Ракави : Кратки ракави обезбеди дополнителен простор за подобро да се покаже на линии на твоите раце.Брзо Сушење Ткаенини : Quck сува ткаенина е совршена за трчање, тренингот, тренинг спортски и други активности на отворено.Ознака за слободни дизајн : Tagless јака,ознаките се пеглаат и печатени на јаката ,нема лошо напишан ознака за додаде удобно.Уникатен Fabrc: -Mesh материјал има мека и кул текстура, да не се види преку, супер лесен и дише.Забелешка : ве молиме овозможи за 0.5 инчи разликата се должи на рачни мерења и цел големина за удобно се вклопуваат.Машина мие со ладна вода,не Железо / не Кајгана ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Материјал : 100% полиестер, Бои : Црна, бела сива црвена сина Големина : S M L XL XXL Пакет вклучуваат : 5 пакет со мешани бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент