.

.

SPAREHAND Одбор Ѕид Решетката за Сурфање, Будење Одбор, Вода Ски Складирање Багажник

SPAREHAND Одбор Ѕид Решетката за Сурфање, Будење Одбор, Вода Ски Складирање Багажник

DEN 2184.00

Пристапност
Во достапна форма

Два различни агли за складирање рамни или приклонуваат.Отстранлив 15" лулка со едноставни притисни на копчето.Две делот ПВЦ баласт да се заштити вашиот одбор.Простор и средена организирање.Може да се користат за внатрешна и надворешна.Sparehand агол решетката за цела сезона одбор за складирање.Решетката е разноврсна за сите што се качи ентузијаст кој има широк спектар на хоби од surf, ветер, снег, и улица интернат.Тоа е едноставно решение за да ги задржи сите на вашите одбор симне на земјата и се или едноставно да се прикаже вашиот награда колекции.

Главните карактеристики

Избор на клиент