.

.

Квантна QUS239BK Ултра Магацинот и Висат Бин, 10-3/4 Должина x 8-1/4 Ширина x 7 Висина, Црна, Пакет на 6

Квантна QUS239BK Ултра Магацинот и Висат Бин, 10-3/4 Должина x 8-1/4 Ширина x 7 Висина, Црна, Пакет на 6

DEN 2296.56

Пристапност
Во достапна форма

Autoclavable до 250°F. Ќе не ' рѓа или ги кородираат.Факултативна јасно пластика прозорецот се зголемува бин капацитет.Може да биде обесен од шини или louvered панели благодарение на моделирани во задните hanglock.Има широк редење помеѓу и против пролизгување заклучување.Опис на производот Ултра магацинот и висат бин е направен од силни и издржливи за вбризгување на пластични пластика.Тоа може да се користи за да го организирате вашиот инвентар.Назад и од страна на костец направете го тоа лесно да се справи.Отпорни на екстремен студ.Контакт Информации За Производителот 305-687-0405.

Главните карактеристики

Избор на клиент