.

.

10PCS/МНОГУ CBB61 фан започнете capacitor 1.5 UF Масло fume моторни ја воочи големината и фан климатизација

10PCS/МНОГУ CBB61 фан започнете capacitor 1.5 UF Масло fume моторни ја воочи големината и фан климатизација

DEN 1576.80

Пристапност
Во достапна форма

CBB61 фан започнете capacitor 1.5 UF Масло fume моторни ја воочи големината и фан климатизација.Тип : Напон Regulator Condition : New Application : Computer Supply Напон : 1 Dissipation Моќ : 1is_customized : Yes CBB61 фан започнете capacitor 1.5 UF Масло fume моторни ја воочи големината и фан воздух conditioning Unit Тип : многу (10 парчиња/многу)Пакет Тежина : 0.01 kg (0.02 lb.)Пакет Големина : 8см х 8см х 5cm (во x 3.15 3.15 во x 1.97 во).

Главните карактеристики

Избор на клиент