.

.

ROMANTICIST 26pcs Бразилецот Додатоци Комплет за Мажи Жени, од не ' Рѓосувачки Челик Тешки BBQ Алатки со Ракавица и Corkscrew, Скара Прибор Поставена во Преносни Платно Торба за н?

ROMANTICIST 26pcs Бразилецот Додатоци Комплет за Мажи Жени, од не ' Рѓосувачки Челик Тешки BBQ Алатки со Ракавица

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Пред да оган на скара, бидете сигурни дека ќе ги имаат сите алати и додатоци што ви треба.Вашата скара поставува треба да содржи долг-ракува вилушка, скара маша, скара четка, месо термометар, шпатула и basting четка и така натаму.Тоа им помага да се направи подобро скара.Плус, секое парче на скара во собата е не се лизга која ќе го направи бразилецот побезбедно и полесно.Без разлика дали сте кампување надвор, tailgating, или, едноставно, забавни во вашиот двор.LIGHTWEIHT ДА се НОСАТ И машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Секое парче на нашите скара прибор доаѓаат во трајни патент торбичка со место на држачот за секоја алатка која го прави многу организирани и преносливост торба е лесен за носење, Погодно да се движат алатки за да дворот со кеса или да го зграби надвор за кампување.Било сопственикот на куќата, кој сака да добие погодност употреба и контрола над бразилецот искуство дефинитивно треба да даде оваа одлична комплет се обидете.Без разлика кое време од годината, секогаш е добро време да се скара.Совршен подарок за Роденден, Годишнина, денот на Таткото, Божиќ, денот на Вљубените и сите други посебни празници.Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно.Комплет има се што ви треба и Тоа е мора да се постави за да се направи било каков вид на бразилецот.нашите долго-ракува 26pcs скара додатоци ќе ги задоволи вашите потреби и нуди лесен начин да им служи вкусна скара.

Главните карактеристики

Избор на клиент