.

.

Lilibeely Када Не се Лизга Мат Бебе Када Мат Против Пролизгување со Вшмукување Чаши Ретро Автобус со Сурфање Одбори Бања Кади Масажа Туш Мат

Lilibeely Када Не се Лизга Мат Бебе Када Мат Против Пролизгување со Вшмукување Чаши Ретро Автобус со Сурфање

DEN 503.52

Пристапност
Во достапна форма

★Големина : 15"x27" .Тоа го прави погоден за повеќето редовни-големина кади. ★Некој кој има рамна, благо мат текстура со 112 силна вшмукување чаши на грбот.Така што тоа не се движи или да лази на сите кога ќе туш. ★Тоа има 98 дренажа дупки, па вие не мора да се отстрани и да се исуши, по секоја употреба.Тоа може автоматски да се исцеди и чувајте го сув. ★Лесно се чисти.Можете да го извади на кадата и го фрли во машина за перење.Тоа е подарок внимателно подготвени за мрзливи луѓе!. ★Тоа ќе се направи еден убав housewarming или свадба туш подарок.Боја : Color4.

Главните карактеристики

Избор на клиент