.

.

Левиевите Мажите 513 Тенок Директно Жан

Левиевите Мажите 513 Тенок Директно Жан

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

Во 99% Памук, 1% Elastane.Увезени.Копче затворање.Се Мијат И Се Исуши Внатрешноста Со Слични Бои; Течен Детергент Се Препорачува.Седи под половината.Тенок преку седиште и бедрото.Директно нога.Разноврсна тенок директно жан.Најдобро за тенок, спортски се надградува.Повеќе од 140 години по измислување на blue jean, едно е јасно : левиевите облека се сакаше од страна на луѓе кои ги носи - од претседателите на филмски ѕвезди, земјоделците да модни икони, претприемачи на everyman. 'Живееме во левиевите' тврди со доверба и гордост што левиевите облека се навистина за секој кој не е само никого.

Главните карактеристики

Избор на клиент