.

.

Под Оклоп Мажите HeatGear Компресија без Ракави, T-Shirt

Под Оклоп Мажите HeatGear Компресија без Ракави, T-Shirt

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Други влакна.Увезени.Машина За Миење.Супер-светло Heat Gear ткаенина испорачува супериорен покриеност без мерење на вас долу.Mesh underarm & назад панели за стратешки вентилација.Ергономски дизајн го задржува шевовите исклучување на високо триење области & зголемува издржливост.Хибрид raglan ракав конструкција за додаде опсег на движење & удобност.Пишува-во шкафче ознака на задната страна на вратот и за вашите иницијали или број.Супер-светло Heat Gear® ткаенина испорачува супериорен покриеност без мерење на вас долу.Mesh underarm & назад панели за стратешки вентилација.Ергономски дизајн го задржува шевовите исклучување на високо триење области & зголемува издржливост.Хибрид raglan ракав конструкција за додаде опсег на движење & удобност.Пишува-во шкафче ознака на задната страна на вратот и за вашите иницијали или број.

Главните карактеристики

Избор на клиент