.

.

Насока Географски светне Кат Штанд Емили Свет - 42 Високи Декоративни Осветлени Антички Океанот Стил Стои Кат Свет - 20 Дијаметар Свет со Gyromatice Монтажа - До Датум Свет

Насока Географски светне Кат Штанд Емили Свет - 42 Високи Декоративни Осветлени Антички Океанот Стил Стои Кат

DEN 1346.40

Пристапност
Во достапна форма

Светот Свет : италијански дизајн светне свет со gyromatic полн замав дизајн може да се гледа од вклучува монтирани casters за лесно движење.Прекрасен прилог на вашиот дом или канцеларија.Кога се осветлени, светлината изложува на картографски податоци и карактеристики.Стои Светот Свет : да се Користат како единствена ноќ светлина или да додадете некои софистицираност на вашиот дом или канцеларија décor.Овој свет свет со кат штанд ќе се издвојува меѓу вашиот décor.Додади ја оваа декоративни земјата свет до вашиот дом, канцеларија или во училница.До Датум Свет : Нашата Емили Глобуси прикажуваат најновите географски граници и карактеристики 1000 up-to-date географски точки на фокус, граници и топографски карактеристики.Висок Квалитет : Осветлени свет со единствена полн замав планината овозможува претворање во која било насока.Мазна ротација обезбедува лесно гледање.Вистински FSC заверена буковата стои со убава криви дрва меридијанска и внатрешниот arched нозе.Големина на Свет : 42" H x 22" W x 20" D. Тежина : 13lbs.Боја : Антички Океанот Стилизирање На Емили свет е осветлен кат стои светот свет со гроздобер, антички засенчување. 20 инчен дијаметар, монтирани со единствена целосна gyromatic дрво планината овозможувајќи му на светот да се претвори во било која насока за целосен преглед на убаво обоени свет.Детални картографија, со 1,000 s на до-to-date политички име места и точки на интерес, совршено се вклопува со дизајн на дрво, внатрешниот arched застане.Прави прекрасен прилог на вашиот дом, дневна соба, конференциска сала, библиотека или канцеларија.Кога се осветлени, светлината изложува на картографски податоци и карактеристики.Да се користат како единствена ноќ светлина за деца или возрасни или да додадете некои софистицираност на вашиот дом или канцеларија оркестарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент