.

.

TEOZZO Куче Чевли за Мали Средни Кучиња Шепа Заштитник Куче Зима Booties Топол Снег Милениче Чизми за Puppies 4PCs

TEOZZO Куче Чевли за Мали Средни Кучиња Шепа Заштитник Куче Зима Booties Топол Снег Милениче Чизми за Puppies

DEN 1720.80

Пристапност
Во достапна форма

????【ГОЛЕМИНА ПОТВРДА】Големина 7 : 1.96"(Ширина); ве Молиме мерка вашето куче нозете пред да нарачате.Методи : Место на вашето домашно милениче шепи на хартија; Марко Ширина на шепи, вклучително и на прстите и ноктите; Мерка сите шепи, користете Најширока мерења; се Однесуваат на големината на табелата и изберете соодветна големина. ????【КУЧЕ ЗИМСКИ ЧЕВЛИ】куче чизми се полни со супер меки руно внатре и се погодни за канџи.Тие ќе се обезбеди дополнителна удобност, држи шепи ТОПЛО и УДОБНО во ладно време, и да ја задржите на симпатична куче се чисти кога се извршува надвор. ????【NONSLIP ГУМА-ЧЕСТИЧКИ ЕДИНСТВЕНА】Нашите чевли се користат не се лизга трговци со гранули за да се обезбеди стабилност и лепење на плочки и песок и заштита на шепи од остри карпи, скршено стакло, burrs, мраз, снег, сол, и многу други елементи кои можат да бидат штетни за кучиња шепи. ????【РЕФЛЕКСИВНИ И ПРИЛАГОДЛИВИ DRAWSTRING】куче booties се продолжи со прилагодливи ленти и се рефлексивни ремени за да се обезбеди тесна се вклопуваат и безбедност во текот на ноќта одење.Прилагодлив за прицврстување на ленти drawstring дизајн е лесно да се носат, ги тргнеме, и не е лесно да падне. ????【ТОПЛО ЗАШТИТНА НО НЕ WATERPROOFT】Овие куче чевли само одговара за puppies мали и средни кучиња, не се големи кучиња.Кучето чизми се толку Топло, Заштитна но НЕ е Водоотпорен.Постојат повеќе погодна за внатрешна и нема одење на дождливите денови.TEOZZO Милениче Материјали, додека бараат квалитет, хармонија, и забава, додадете малку симпатична модни елементи, како што се овие куче чевли, кои имаат Толку Пријатна Внатрешна заштити вашето куче шепи во ладно време.Се надеваме дека ќе може да најде соодветен производ за вашето домашно милениче на TEOZZO Продавница. 1. Место кучиња шепа на хартија. 2. Обележете го Ширина на шепа, вклучително и на прстите и ноктите. 3. Мерка на сите 4 шепи.Користете Најширока мерење. 4. Се однесуваат на големината на табелата и изберете соодветна големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент