.

.

Луис Н. Кларк Crosshairs 30 x 72-Инчен/4-Унца-Тешки Елени/Caribou Торба

Луис Н. Кларк Crosshairs 30 x 72-Инчен/4-Унца-Тешки Елени/Caribou Торба

DEN 553.20

Пристапност
Во достапна форма

Направени со 4oz тешка тежина Дише памук.Drawstring затворање за безбеден транспорт.Перат и еднократно за повеќе сезона употреба.Направени со 4oz тешка тежина Дише памук.Drawstring затворање за безбеден транспорт.Перат и еднократно за повеќе сезона употреба.Доживотна Гаранција.Мерки 30"x72".Потребата за превоз со својата игра, ова Elk/Лос Квартал Торба е направен со 4oz тешка тежина дише памук.

Главните карактеристики

Избор на клиент