.

.

WINSOON Куче Австралија Чизми Милениче Antiskid Чевли Зима и Топло Skidproof Патики Шепа Заштитници 4-Сет компјутери...

WINSOON Куче Австралија Чизми Милениче Antiskid Чевли Зима и Топло Skidproof Патики Шепа Заштитници 4-Сет компјутери...

DEN 405.60

Пристапност
Во достапна форма

[ КУЧЕ ЧИЗМИ INSOLE ДИМЕНЗИЈА ] – Големина 1 : 1"(L) x 3/4"(W) за 1-3lbs, Големина 2 : 1-3/16"(L) x 1"(W)за 2-4lbs, Големина 3 : 1-3/8"(L) x 1-3/16"(W) за 3-6lbs, Големина 4 : 1-9/16"(L) x 1-3/8"(W) за 5-7lbs, Големина 5 : 1-3/4"(L) x 1-1/2"(W) за 6-11lbs, Големина 6 : 2"(L) x 1-5/8"(W) 10-17lbs, Големина 7 : 2-3/16"(L) x 1-7/8"(W) за 15-25lbs, Size 8 : 2-1/2"(L) × 2"(W) за 25-35lbs.Ве молиме следете ги големината на табелата за да го изберете точниот чизми за вашите кучиња. [ ЗИМА КУЧЕ BOOTIES ] - 4 Пакет чевли се продаваат заедно, изработени од мек, СТП кожа материјал, анти-лизга гумени стапалата нека вашиот кутре се движи слободно и безбедно во и надвор/внатре активности, трајни шепа заштитници може да ги задржи топла, сува и удобност во ладно време. [ ЛЕСНО ДА се НОСАТ СИМПАТИЧНА s шепа врз неа и притиснете надолу се на врвот, имитирајќи како шепа се шири кога кучето е одење, потоа обележете го хартија.Да биде многу пациентот.Ова е, по сите неприродната процесот за вашето куче. 2. Мерење на најдолгата и најширока растојание на шепа.Ние ви препорачуваме да се измери сите четири шепи. 3. Изберете најголема мерка, да ги споредиме со нашите големина на табелата и изберете големината на поголемите еден. 4. Откако сте добиле куче чизми, ве молиме да се стави вашето куче шепи на подигање на дното, бидете сигурни дека големината е соодветно да се носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент