.

.

Mirka 23-615-АП Злато, 5-Инчен 8-Дупка Dustless Кука и Јамка Пескарење Дискови, 10 Секоја од 5 Жито

Mirka 23-615-АП Злато, 5-Инчен 8-Дупка Dustless Кука и Јамка Пескарење Дискови, 10 Секоја од 5 Жито

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Издржливи алуминиум оксид жито.Висока јачина на смола обврзници систем.Зголемување на живот, изработени со antiload стеарат.Одговара на De Walt DW421, DW423, 5-инчен Ryobi, Bosch 3107, 3725, Makita B05010. 50 по кутија, 10-парчиња на секој од 80, 100, 120, 150, и 220 жито.Големина : Асортиман Наменета за доработка и тешки акции отстранување. - Алуминиум оксид жито обезбедува брз, исклучително долготрајни намали. - Висока јачина смола поврзување им дава супериорен жито поддршка. - Посебни стеарат обвивка се користи за да се зголеми отпорноста затнување и утовар. - Полу-отворен грб произведува дури и, во согласност нула шема. - Злато има посебни стеарат дизајниран за да спречите затнување и pilling.

Главните карактеристики

Избор на клиент