.

.

SkinotipewYHM за Samsung Галакси A01 Мултифункционален Магнетни Бакар Тока Хоризонтална Флип Солидна Боја на Кожа Случај со 10 Картичка Слотови & Паричникот & Носителот & Фото Р

SkinotipewYHM за Samsung Галакси A01 Мултифункционален Магнетни Бакар Тока Хоризонтална Флип Солидна Боја на

DEN 2275.20

Пристапност
Во достапна форма

Мобилен телефон на поправка делови.За Samsung Галакси A01 Мултифункционален Магнетни Бакар Тока Хоризонтална Флип Солидна Боја на Кожа Случај со 10 Картичка Слотови & Паричникот & Носителот & Фото Рамка.Мобилен телефон на поправка parts1. Направени на СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време.2. Едноставно, удобно, лесно да се носат.3. Целосно се заштити опремата од нормално гребнатини, нечистотија, солзи и wear4. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање.5. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап.6. Функционална картичка слотови, паричник и да застане ,лесен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент