.

.

Јас - Ние Не Вар Зелена Свадба Cupcake Toppers - Свадба Торта Зема - Ангажман Партија - Десерт Бар-Сет на 12

Јас - Ние Не Вар Зелена Свадба Cupcake Toppers - Свадба Торта Зема - Ангажман Партија - Десерт Бар-Сет на 12

DEN 156.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие симпатична и уникатни cupcake toppers ќе ја заврши својата десерт бар или на маса.Со 15 бои за да изберете од, тие се сигурни дека за да одговара на било која тема или шема на бои за вашата свадба, булчински туш, или ангажман партија.Секој topper е во форма на велејќи балон со зборовите "сакам" или "јас НЕ" во црно мастило на 80lb обоени cardstock хартија.е црна.Секој меур е тогаш прилог на дрвени toothpick.Ве молиме имајте предвид овие се еден двострано.Секоја набавка вклучува 12 toppers во вашиот избор на бои.Можете да одберете да ги имате сите нив да каже "јас" или "НИЕ НЕ" или може да се меша и натпревар со 6 на секој.Кога ставање на својата цел, само изберете од паѓачкото мени за количината, боја, и се вели.Неколку предлози за употреба : * Колачи * Cupcakes * Пита Парчиња * Мини Колачи * Колачиња * Крофни * Десерт Бар или на Маса * чоколадо или на Маса.

Главните карактеристики

Избор на клиент