.

.

Рака Картонче Контра, 4-Цифрен Метал Механички Бројач 0-9999 5 Единици Conjoined Прирачник Clicker Counter

Рака Картонче Контра, 4-Цифрен Метал Механички Бројач 0-9999 5 Единици Conjoined Прирачник Clicker Counter

DEN 1158.96

Пристапност
Во достапна форма

【Јасно читање】 рака-притисне четирицифрена метал counter е направен од нерѓосувачки челик, кој е рѓа-доказ и има долг животен век.На работната средина и да е 20-60 и читање е јасно. 【Пребројување спектар】 прирачник четирицифрена воздух контра со база има пребројување спектар на 0-9999, и тоа може да бидат ресетирани за рачно со ротирачки тоа правец на стрелките на часовникот неколку пати. 【Карактеристики】 рака-притиснете комбинација контра усвојува 5 десктоп прирачник шалтери како целина. 【Употреба】 рака-притиснете комбинација копче counter е прирачник контра поставени на десктоп и на ѕидот.Тоа е лесно да се користи. 【Јасно читање】 рака-притисне четирицифрена метал counter е направен од нерѓосувачки челик, кој е рѓа-доказ и има долг животен век.На работната средина и да е 20-60 и читање е јасно.Спецификација : Предмет Тип : Механички Counter Material : Нерѓосувачки steel Counting Опсег : 0-9999 Scope на Примена : Броење луѓе во airdrome/терминал пребројување на гласовите/фабрика statistics Package Листа : 1 x Механички Бројач.

Главните карактеристики

Item Type:
Mechanical Counter
Material:
Stainless steel
Counting Range:
0-9999
Scope of Application:
Counting people at the airdrome/terminal counting/factory statistics
Package List:
1 x Mechanical Counter :
Избор на клиент