.

.

USB Слушалки со Микрофон за PC и лап-топ компјутери, Слушалки со Бучава Поништување & Аудио Контроли за Home Office, Интернет Состанок

USB Слушалки со Микрофон за PC и лап-топ компјутери, Слушалки со Бучава Поништување & Аудио Контроли за Home

DEN 1080.00

Пристапност
Во достапна форма

【Plug & Play за PC】Овој компјутер слушалки не е возачот се бара и компатибилен со повеќето компјутери & лап-топ компјутери.На метал usb надворешна звучна картичка е вграден-во со ексклузивни напредни DAC чип за кристално јасна разговор и музика. 【Бучава Поништување на Микрофон】 Намалува амбиенталниот шум за гласовни квалитет, ги собереш вашиот глас јасно и гласно, да обезбеди стабилност и lossless квалитет на звукот за повици за говорни повици и онлајн состаноци. 【Ергономски Дизајн】Овој лесен earbuds усвојува lnclined катетер дизајн кој одговара на обликот на човековите ушниот канал, тоа е удобно без угнетувачка чувство за долго време облечен. 【Лесно Контрола на Јачина на звук】 Обезбедува лизгачки контрола на јачина на звук копче за да ја прилагодите совршен обем соодветен за вас.Во споредба со + или - копче за прилагодување на владата, тоа нема да се појави притиснете на + или - за јачина низ премногу голем. 【Она што Ќе Добиете за】1 x Usb Надворешна Звучна Картичка & 1 x 3,5 мм Жичен Слушалки, 3.5 мм Жичен earbuds се прошири повеќе уредот компатибилност, тоа компатибилен со уреди кои имаат 3,5 мм џек.Answer : ___________________________ Note : должината на кабелот е 120cm / 3.9 FT.Големина : USB A + 3.5 mm ПОМОШЕН.

Главните карактеристики

Избор на клиент