.

.

XXXXW Кујнската Маса Покрие Лен Памук, Маса Крпа Чипка Tassel Табела Тркач Печатени Plaids Перница Покрие Поставите Божиќ Свадба Подарок Дома Decoartion Пикник Tablecloth

XXXXW Кујнската Маса Покрие Лен Памук, Маса Крпа Чипка Tassel Табела Тркач Печатени Plaids Перница Покрие Поставите

DEN 2152.80

Пристапност
Во достапна форма

Оваа tablecloth е совршен за секојдневна употреба, лица, празници, угостителство, кафулиња, специјални прилики, вечери, свиткување, potlucks, внатрешна и надворешна употреба, свадби и повеќе。.Донесе елеганција и шарм во вашиот дом, и одговара на сите видови на украси.Тешки табела лен може да биде стабилна откако стави на.Материјалот може да се заштити вашиот маса или tablecloth од вода и spills кога ќе избришете ја чисти навремено.Мулти Прилики : Доброто табела покрие совршен за внатрешна/надворешна употреба, лица, празници, прослава, угостителство, кафулиња.За нега на Настава & Внимание : Избрише се чистат со влажна крпа или spongedifferent.Материјал : памук linen Feature Кожата-friendly и Дише Пакет се Вклучуваат : 1 компјутер Маса Крпа Или на Маса Тркач или Перница Маска(како што избор)Забелешка : 1.Перница Опфаќа : Нема Перница Вметнете и Модел на двете страни 2.Производ во боја може да биде малку различен од слики, becasuse слики беа направени од различни светлина состојба.Како да го Изберете вашиот сакав големина?Прво, мора да се знае вашиот сакав Droop Должина. ( Recomeded Droop : 20~30cm), Потоа,Табела Должина/Ширина + Двојно Droop Должина. ( Кој е вашиот tablecloth Големина)Ако имате било какви прашања, само ме прашуваат и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен= 2.54cm2. Има 1~2cm мерење на отстапување се должи на hemming со машина за Шиење .Инструкциите : 1. Ве молиме имајте предвид дека должи на влијанието на светлината и екран, мала хроматска аберација е прифатливо.Ви благодариме!2. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред да buying3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен products4. Ве молиме овозможи 2-3% разлика според упатство за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодариме!5. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.6. Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент