.

.

USB Слушалки со Микрофон Бучава Поништување & Аудио Контроли, Компјутер Слушалки за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Business, Home Office, Call Center, Skype, Зум, Webinar, Јасно Разговор, Супер Светло

USB Слушалки со Микрофон Бучава Поништување & Аудио Контроли, Компјутер Слушалки за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Business,

DEN 590.40

Пристапност
Во достапна форма

Се СЛУША СЕБЕСИ : Ова USB Слушалки ви овозможува да слушате на вашиот сопствен глас, тука е чекори за windows : Control PanelЗвучниСнимање, Микрофон, Слушајте, Слушајте да овој уредРепродукција преку овој уредГоворникот.Голема Идеален за Skype, Зум, Webinar, Онлајн средба на Компјутер, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Mac, Microsoft и повеќе.Во текот на целиот ДЕН УДОБНОСТ : Ултра удобно Компјутер Слушалки со супер лесни се вклопуваат и прилагодливи headband да ги собере сите глава големини, флексибилен микрофон бум за да одговараат на вашиот избор, висок квалитет и мека leatherette уво перница подобрување на сите-ден носи удобност.КРИСТАЛНО ЈАСНА ПОВИЦИ : Бизнис-одделение Wideband Бизнис Лаптоп Headphone го подобрува природниот слушање искуство, карактеристики Дигиталното Процесирање на Сигналот (DSP) и бучава-поништување на микрофон за да се филтрираат од буката во позадина, Акустична Шок Заштита(ASP) да го заштитите вашиот слух.ЛЕСНО АУДИО КОНТРОЛИ : Погодно внатрешно контрола на јачина на звук & Микрофон/Звучници го исклучите во кабелот.Можете брзо да се прилагоди на Заводот PC слушалки јачина на глас нагоре/надолу, исклучете/он-го исклучите звукот на Микрофонот/Звучник.Натпреваруваат со Plantronics или Jabra тешки Skype Слушалки.УЛТРА ИЗДРЖЛИВИ : Прецизност дизајн, квалитет на пластика, uni-body headband изградба, флексибилни метал микрофон бум направи овој USB Слушалки со Микрофон за Компјутер потрајни и посилна. 2-ГОДИШНАТА ГАРАНЦИЈА & 45 ДЕНА ПАРИ НАЗАД.

Главните карактеристики

Избор на клиент