.

.

Gundam Бесконечност - Крило Gundam 4.5 Фигура

Gundam Бесконечност - Крило Gundam 4.5 Фигура

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Gundam Бесконечност колекција од Bandai трае најмногу исконски Мобилни Костуми од Gundam Вселената и го доставува 4,5 Инчен, високо детална слика со над 14 поени на артикулационите и битката подготвен додатоци.На Artemis, RX-78-2, XXXG-01 W Крило, MBF-PO2 на погрешен пат, и Barbatos Gundam битка рамки се првиот бран во оваа возбудлива нова колекција.Секоја фигура во колекцијата има заменлив Раце/Нозе/Торзото/Глава која може да се меша и се исти во сите бројки за бескрајни прилагодување дека Gundam навивачите очекуваат.Дополнително, секоја бројка се доаѓа со "Изградба на Фигура' додатоци за изградба на класичен и иконите MS-06 F Zaku Мобилни Одговараат - не се достапни во продавниците.На XXXG-01 W Крило Gundam (ака Gundam Zero-One) е на овластените мобилни одговараат на Мобилен Одговараат Gundam Крило серија.Со детали и стил реплицира на Мобилен Костим од серијата - ова слика е сигурно да се молам секој Gundam фан.Вклучува и следниве додатоци : Buster Пушка, Зрак Сабја, Gundamium Легура Shield, се Изгради слика нога додатоци за исконски MS-06 F Zaku Мобилни Одговараат.Иконскиот светот на Gundam збор за живот во оваа возбудлива 4.5 инчен изгради слика.Со исклучителни детали - овие бројки се совршен додаток на било Gundam Колекција.

Главните карактеристики

Избор на клиент