.

.

ECSWP Складирање Кошница Валкана Облека Складирање Кошница Валкана Облека Складирање Плетенка Бања Складирање Чување ПВЦ Средина Заштитна Складирање Кошница (Боја

ECSWP Складирање Кошница Валкана Облека Складирање Кошница Валкана Облека Складирање Плетенка Бања Складирање

DEN 2680.08

Пристапност
Во достапна форма

✿По животната средина и Здравјето на трети лица тестирање, производот е еколошки, не-загадувачките, и нема мирис. ✿Не е лесно да се возраст, durable The производ е направен од ПВЦ материјал за да се обезбеди квалитетот и животот на производот. ✿ лесно да се carry The дното е густо ткаени за да се обезбеди силна тежина лого, со рачка дизајн, полесно да се движат. ✿Голем капацитет за Складирање на валкана облека, кадифен играчки магазин книги се погодни, повеќе простор за заштеда. ✿ Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас во времето.Име : ткаени мека пластика hamper Material : PVCWeight : големи за 710g мали за 570g Color : како што е прикажано, тоа е optional Size : големи 33*42*44cm мали 40*38*30cm Style : едноставен Европски и American100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.

Главните карактеристики

Избор на клиент