.

.

uxcell Ѕид Куки Завртка-На Цврсто Дрво Кука Грб Кука Shaker Штипки Декоративни Ѕид Кука 22mmx48mm(DxL) Не се Наслика, 6pcs

uxcell Ѕид Куки Завртка-На Цврсто Дрво Кука Грб Кука Shaker Штипки Декоративни Ѕид Кука 22mmx48mm(DxL) Не се

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

[Карактеристики] - Димензии : 22 х 48mm / 0.87 x 1.89 инчен(D*L) ; Материјал : Цврсто Дрво. [Пакет] - Пакет Содржина : 6 x Ѕид Кука , Монтажа завртка и сидро се вклучени. [Предност] - Трајни и здрав.Минималистички дизајн декорација на вашиот дом и да се задржи вашето палто, јакна, капа, чанти и др убави и уредни. [Едноставен за користење, и да ја инсталирате] - На шрафовите се залепи за цврсто дрво,лесен и удобен за да се поправи оваа кука на ѕид или дрво. [Апликации] - Погоден за одржување на еден широк спектар на предмети,како и палта, капи, чанти, чадори, крпи или облека.Добар helpmate за дома чување и организација.Опис : Одлична за влез начини, бања места, сали, и каде што може да сакате да се откажам нешто.Минималистички дизајн декорација на вашиот дом и да се задржи вашето палто, јакна, капа, чанти и др убави и уредни.Едноставни за употреба и инсталирање : На шрафовите се залепи за цврсто дрво,лесен и удобен за да се поправи оваа кука на ѕид или дрво.Широка примена : Погоден за одржување на еден широк спектар на предмети,како и палта, капи, чанти, чадори, крпи или облека,добра helpmate за дома чување и организација.Или идејата за дрвен кабинет фиока шкафот гардероба вратата Копчиња се Повлече справи.Answer : ___________________________ Note : Сите големина се мери со упатство, ве молиме овозможи 1-3 mm отстапување .Ве молиме проверете ја големината треба пред да го купат.Ве молиме да не преоптоварување додека ги користите.Спецификација : Материјал : Цврсти Wood Surface Третман : Нема Paint Capacity на Оптоварување : 10kg / 22lbs Dimensions : 22 x 48mm / 0.87 x 1.89 инчен(D*L)Завртка Големина : 6 x 16mm / 0.24 x 0.63 инчен(D*L)Пакет Содржина : 6 x Ѕид Кука , Монтажа завртка и сидро се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент