.

.

Том Форд рамка (ТФ-5542-001 B), Сјајна Црна, Сјајна Розово Злато Т Лого / Сини Блок, 50/22/146

Том Форд рамка (ТФ-5542-001 B), Сјајна Црна, Сјајна Розово Злато Т Лого / Сини Блок, 50/22/146

DEN 6038.40

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ацетат.Италија.пластични сина филтер рамка.Поликарбонат леќа.Поларизирана.Леќа ширина : 50 милиметри.Леќа висина : 43 милиметри.Мост : 22 милиметри.Рака : 145 милиметри.ЦРНА.Големина 50/22/145. 2-Годишна Меѓународна Гаранција.Не Поларизирана.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент