.

.

SweatyRocks Жените 3 Парче Костим за Капење Вратоврска Боја за Печатење Триаголник Бикини Костим за капење во Собата со Покритие Здолниште

SweatyRocks Жените 3 Парче Костим за Капење Вратоврска Боја за Печатење Триаголник Бикини Костим за капење во

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Најлон.Вратоврска затворање. 82% Полиестер, 18% Spandex, ткаенина е многу еластичен.Секси капење бикини поставува вклучувајќи оглавник триаголник врвот, само вратоврска камшик и мини здолниште.Топ : Оглавник вратот, вратоврска јазол назад, поместена, графички модел, секси бикини врвот.Дното : ниска половината, јазол страна, плажа бански камшик g-стринг, сплит страна, кратко здолниште.Ве молиме погледнете го големина мерење во сликата пред да нарачате.Sweaty Rocks Жените Само Вратоврска Триаголник Градник и Камшик Бикини Костим за капење во Собата со Здолниште Деколте : Halter Pattern Тип : Графички, Целиот Print Details : Knot Style : Sexy Type : Sexy Bra Тип : Triangle Bottom Тип : Здолниште, Thong Fabric : Високо Водат.

Главните карактеристики

Избор на клиент