.

.

Jucoan 60 Pack 6 Инчен Пескарење Дискови, 6 Избрани Жито Кука и Јамка Алуминиум Оксид Sandpaper за Пескарење Мелница Полирање Прибор, 10 на Секој Ронки (80/100/120/180/ 240/400)

Jucoan 60 Pack 6 Инчен Пескарење Дискови, 6 Избрани Жито Кука и Јамка Алуминиум Оксид Sandpaper за Пескарење

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува 10 компјутери на секоја ронки : 80/100/120/180/ 240/ 400, вкупно 60 компјутери.Колку е поголем бројот, пофини ронки да ги задоволи вашите разни полирање барања.Нашите пескарење дискови се направени од висок квалитет на алуминиум оксид, идеален за полиран метал, дрво, жад, мебел за време на висока брзина пескарење.Кука и јамка поддржан, лесно да се држиме до случаен орбитал сандер, не ќе падне кога е во употреба.Не се погодни за лепило налепница пескарење подлога.Алуминиум оксид пескарење дискови се широко се користат во машини, вештачки камен, мебел, автомобили, јахти и други индустрии на метални и неметални материјали на различни комплексни површината рѓа, бои, deburing, лемење зглобовите мелење. 6 инчи пескарење влошки се компатибилни со повеќето ротациони машини за чистење.Jucoan 60 КОМПЈУТЕРИ Пескарење Дискови во 6 Избрани Жито, 6 Инчен Алуминиум Оксид Sandpaper со кука и јамка Назад (80/100/120/180/ 240/ 400 Жито) Спецификација : Материјал : Алуминиум Оксид абразивни Боја : црвеникаво-кафеава Назад : кука и јамка Големина : 6 Инчи во дијаметар Пакет вклучуваат : 10 x 80 Ронки Пескарење Дискови 10 x 100 Ронки Пескарење Дискови 10 x 120 Ронки Пескарење Дискови 10 x 180 Ронки Пескарење Дискови 10 x 240 Ронки Пескарење Дискови 10 x 400 Ронки Пескарење Дискови Вкупно 60 парчиња sandpaper асортиман од груба да парична казна.Колку е поголем бројот, пофини ронки.И заменик стих.Примена : широко се користат во машини, вештачки камен, мебел, автомобили, јахти и други индустрии на метални и неметални материјали на различни комплексни површината рѓа, бои, deburring, лемење зглобовите мелење.

Главните карактеристики

Избор на клиент