.

.

SeaSucker Големи Суво Поле, Вертикална

SeaSucker Големи Суво Поле, Вертикална

DEN 2018.40

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со целосна бренд гаранција.Одговара на повеќе марки и модели (контактирајте со продавачот со вашето возило за fitment компатибилност информации).На 7.5"x3.5"x3.5" (приближно) Суво Поле, е доволно голема за вашиот паричник, мобилен телефон, камера, пури, итн.Тоа печати тесни за да се задржи водата надвор (има гумена заптивка да се направи тоа на вода-тесни), и тоа држи цврсто на страната на вашата конзола или други вертикална површина со нашите моќни 4.5" Sea Sucker.Два клипови snap тесни за да се задржи капакот е затворен.

Главните карактеристики

Избор на клиент