.

.

Smead SMD24100 Манила 241 Манила Крајот Табот Датотека Folders - 100 Парчиња

Smead SMD24100 Манила 241 Манила Крајот Табот Датотека Folders - 100 Парчиња

DEN 716.40

Пристапност
Во достапна форма

Се продаваат како 100/Кутија.Во тешка категорија материјал за дополнителна издржливост.Етикети се продава одделно.Овој производ е направен со користење на дрво извори од овластен успеа шума. 100 папки ги зачувувате и организирате безброј витално значење документи.Манила 241 Манила Крајот Табот Датотека Folders - 100 Парчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент