.

.

PS4 Контролер Палецот Костец, L2 R2 Предизвика Полнила Копчиња Игра Далечински Џојстик Капа За Playstation 4 Pack 4 (Виолетова)

PS4 Контролер Палецот Костец, L2 R2 Предизвика Полнила Копчиња Игра Далечински Џојстик Капа За Playstation 4

DEN 1296.00

Пристапност
Во достапна форма

Направен од силикон материјал за подобрување на контрола, перформанси и удобност.Збогатете го вашето играчко искуство со нашите надгради палецот стап.Активирањето на прст е многу лесен за употреба и удобно за долгорочно работење.Спречување на прстите од лизгање и да се обезбеди поголема точност и сензитивност, кога ќе играат видео игри.Пакетот вклучува : 4 Парчиња силиконски контролори палецот стап. 4pcs L2 R2 Предизвика Полнила Копчиња Thumbstick Капи за Полнење за PS4 Контролер Игра Accessory Feature : 1. Симулација на ззп може да се направи подобра работа.2. Силиконски материјал симулација капа е вашиот прст тендер, кој прави да се во можност да играат игри повеќе непречено.3. Тоа може да го подобри работењето на перформансите по инсталирањето L2 R2 продолжување предизвикувачи.4. Активирањето на прст е многу лесен за употреба и удобно за долгорочно работење.Спецификација : Пакет големина : прибл.125*100*12mm/4.92*3.93*0.47"Компатибилен модел : за PS4 Color : Purple Note : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет се вклучени : 2 x Thumbstick Капи 2 x Предизвика Полнила Копчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент